|
2025-01-05
5 січня, у двадцять восьму неділю після П’ятидесятниці та в Навечір’я Богоявлення, митрополит Полтавський і Кременчуцький Федір звершив святкову Божественну літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі. Йому співслужили священнослужителі єпархії.
Після Богослужіння Владика Федір виголосив проповідь та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці. Лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.
Наприкінці відправи Його Високопреосвященство звершив чин великого освячення води й окропив нею присутніх.
|