|
2025-03-23
23 березня, у третю неділю Великого посту, Хрестопоклонну, митрополит Полтавський і Кременчуцький Федір очолив Божественну літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі. Йому співслужило духовенство єпархії.
Після читання Євангелія владика виголосив проповідь та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці. Також лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.
Високопреосвященнійший владика Федір під час Божественної літургії звершив рукопокладення у сан диякона Бондаренка Максима Ілліча.
|