|
2025-12-27
Сьогодні, 27 грудня, відбулася Монастирська Феєрія колядок за участю численних хорів Полтавської області — справжнє свято різдвяної радості, єднання та щирої молитви на славу Христа.
Після феєрії всі учасники святковою ходою з колядою вирушили до Свято-Михайлівського чоловічого монастиря, де мали змогу помазатися освяченим єлеєм, прикластися до мощей святого великомученика Пантелеймона та святителя Спиридона Тримифунтського.
Завершенням цього благодатного дня став спільний святковий обід просто неба — як щирий знак братерства, єдності й радості, розділеної разом.
Організатором свята був настоятель Свято-Михайлівського чоловічого монастиря, ієромонах Павло, завдяки його турботі Феєрія колядок стала справжнім святом духовної єдності.
Всі кошти, зібрані під час Монастирської Феєрії колядок, були передані місцевим волонтерам на допомогу тим, хто цього потребує.
Нехай ця різдвяна радість зміцнює віру, дарує надію, об’єднує у добрих справах і допомагає разом зберігати та розвивати українські різдвяні традиції як свідчення нашого незламного духу та Божого благословення.
( За матеріалами і фото Свято-Михайлівського чоловічого монастиря селища Шишаки)
|