|
2026-05-31
31 травня, у День Святої Тройці, митрополит Полтавський і Кременчуцький Федір звершив святкову Божественну літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі м. Полтави.
Його Високопреосвященству співслужило духовенство кафедрального собору. Під час богослужіння підносилися молитви за Україну, її захисників і захисниць, українську владу та весь наш народ.
Після Божественної літургії митрополит Федір звершив велику вечірню з читанням коліновклонних молитов.
На завершення богослужіння Владика звернувся до вірян з архіпастирським словом, у якому розкрив духовний зміст свята Святої Тройці та значення Зішестя Святого Духа на апостолів.
Після богослужіння звершено освячення зілля, яке віряни принесли до храму в день свята.
|